Türkiye'nin gözdesi lavanta ve Salda..

Teknolojinin gelişmesi, sosyal paylaşım sitelerinin de etkisiyle ülkedeki fotoğraf çekim aktiviteleri ve mekanlarının sayısı hızla artıyor. Keşfedilen doğa güzelliklerini görmek isteyenlerin sayısındaki artış, düğün fotoğrafçıları, gelin, damatları bu görsel güzelliğe yönlendiriyor.
Isparta'ya bağlı Lisinia Doğa Merkezi, çevresindeki Kuyucak, Keçiborlu köylerindeki lavanta bahçeleri ve süt beyazı kumsalıyla Maldivleri andıran Burdur'un Yeşilova Kasabası sınırındaki Salda Gölü, Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli turistler, yeni evlenen çiftler ile fotoğrafçılar için eşsiz bir mekan haline geldi. Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların da etkisiyle adeta ilgi odağı haline gelen bölgeye hafta sonları inanılmaz yoğun bir ilgi görmekte.
Burdur ve Isparta yöresi, lavanta çiçeklerinin açtığı bugünlerde yoğun bir dönem geçiriyor. Ülkenin dört bir yanından gelen turistler, lavanta bahçelerinde ve Salda Gölü'nde selfie çekmek, fotoğraf paylaşmak için adeta birbiriyle yarışıyor. 

SİZ DAHA BURADA ÇEKİLEN KLİBİMİZİ İZLEMEDİNİZ Mİ?

23.10.2018
Dilan & Şener - Yedigöller
Dilan & Şener - Yedigöller
Pre-Wedding / Bolu
Düğüne Sayılı günler kala Biz Çiftimiz ile Hem Harika bir klip, hemde güzel fotoğraflar çektik. YEDİGÖLLER renk ve çeşitlilik anlamında harika bir bölge.
Nihal & Boğaçhan
Nihal & Boğaçhan
Düğün / Ankara
İki Hekim, İki Birbirini Çok Çok Seven Güzel insanlar. Sonsuz Mutluluklar.